Про заборону вилову риби у водоймах на території Красноріченської селищної ради на період нересту риби

Дата: 24.09.2018 14:09

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Від 17 травня 2018 р.                                                                                     № 10/6

смт. Красноріченське

Про заборону вилову риби у

водоймах на території

Красноріченської селищної

ради на період нересту риби

Розглянувши колективний лист Красноріченської селищної громади відповідно до Закону України «Про тваринний світ», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», з метою охорони, відтворення й збільшення рибних запасів у водоймах на території Красноріченської селищної ради, створення умов для весняно- літнього нересту риби, керуючись ст.. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

Вирішила:

1. Заборонити вилов риби у водоймах на території Красноріченської селищної ради на період нересту риби до 10.06.2018 року.
  2. Взяти під громадську охорону водойми Красноріченської селищної ради з залученням громадських інспекторів Риб-охорони та громадськості.
  3. Дозволити вилов риби з 11.06.2018 р. до 30.04.2019 в денний час доби однією вудкою в кількості не більше трьох кілограм згідно норм вилову для жителів села.
  4. Оприлюднити рішення на дошці оголошень Красноріченської селищної ради.
  5. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екологі та дільничного інспектора.

Секретар                      Н.М.Гнилицька