Про присвоєння поштової адреси частині добудови очисних споруд (2 карти накопичувані)

Дата: 24.09.2018 14:15

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

Від 17 травня 2018 р.                                                                   №10/1

смт Красноріченське

Про присвоєння поштової

адреси частині добудови

очисних споруд

(2 карти накопичувані)

Керуючись п.1 ст..37 Закону України «Про місцеве самоврядування», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити місцем розташування комплексу будівель та споруд об’єкту нерухомого майна та присвоїти поштову адресу частині добудови очисних споруд(2 карти накопичувані) вул. Зарічна №66/1 село Бараниківка Кремінський район Луганська область.

2. Секретарю селищної ради письмово сповістити ДП «Національні інформаційні системи» Міністерства України про дане рішення для внесення до словників Єдиних та Державних реєстрів інформаційної мережі Міністерсва юстиції речових прав на нерухоме майно.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Секретар                      Н. М. Гнилицька