Посада спеціаліста відділу освіти

Дата: 24.09.2018 15:20

Виконавчий комітет Красноріченської селищної ради оголошує конкурс на дві посади: спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань освіти і молоді, спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань культури і спорту.

Вимоги: громадянство України, освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра, досконале володіння державною мовою, вміння працювати з законодавчими та нормативними актами, знання основних принципів роботи з ком'пютером та відповідним програмним забезпеченням.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім'я селищного голови заяву, до якої додається:

- особова картка форми П-2ДС;

- автобіографія;

- фотокартка 4х6;

- копія документів про освіту;

- копія паспорту;

- наявність електронної декларації про доходи за 2017 рік.

Термін подачі заяв протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.