Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства

Дата: 25.09.2018 13:14
Кількість переглядів: 752

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 05 червня 2018 року.                                                                                 №11/21

сел. Красноріченське

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і

обслуговування жилого будинку, господарських

будівель і споруд та ведення особистого

селянського господарства

гр. Матухно Катерина Дмитрівна

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , яка надається гр. Матухно Катерині Дмитрівні, із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, із цільовим призначенням : земельна ділянка для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, та ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,0970 га. за адресою:с. Бараниківка, вул. Привокзальна б. 11, керуючись п. б.,ст.12,ст.116,118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , яка надається із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, гр. Матухно Катерині Дмитрівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, та ведення особистого селянського господарства, загальною площею–0,0970 га. за адресою: с. Бараниківка, вул. Привокзальна б. 11.

2.Передати безкоштовно у приватну власність гр Матухно Катерині Дмитрівні, яка мешкає за адресою: сел. земельну ділянку, яка знаходиться за адресою с. Бараниківка, вул. Привокзальна б. 11, загальною площею – 0,0970 га, із земель комунальної власності житлової та громадської забудови (кадастровий номер 4421680200:12:001:0071)

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Селищний голова                  В.М.Жувако


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано