Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) ТОВ «КУБ-ГАЗ»

Дата: 25.09.2018 13:17
Кількість переглядів: 697

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 05 червня 2018 року.                                                                                 №11/17

смт. Красноріченське

 

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

ТОВ «КУБ-ГАЗ»

 

Розглянувши заяву ТОВ «КУБ-ГАЗ», проживаючого за адресою:м. Харків просп. Московський б. 179-Б, про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови для спорудження та експлуатації спостережної свердловини за адресою: в межах населеного пункту с. Бараниківка Кремінського району Луганської області, керуючись п. б, ст.12, п.1-2,ст116, 118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 20, 22 Закону України «Про охорону навколишнього середовища» Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1 Відмовити в наданні дозволу ТОВ «КУБ-ГАЗ», який знаходиться за адресою: м. Харків просп. Московський б. 179-Б, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови для спорудження та експлуатації спостережної свердловини за адресою: с. Бараниківка Кремінського району Луганської області, в межах населеного пункту, примірною площею – 0,0800 га. в зв’язку з тим, що в контурі поля №984 де планувалося розмістити спостережну свердловину, знаходиться режимний об’єкт (Військова частина, яка діє на підставі наказу Міністерства оборони України № 300 від 16.07.1997 року),пропонуємо обрати інше місце для розміщення спостережної свердловини або узгодити з керівництвом військової частини.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Селищний голова                          В. М. Жувако


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано