Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Підгорному Руслану Вікторовичу.

Дата: 25.09.2018 13:18
Кількість переглядів: 756

 

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 05 червня 2018 року.                                                                                 №11/15

смт. Красноріченське

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

гр. Підгорному Руслану Вікторовичу.

 

Розглянувши заяву гр. Підгорного Руслана Вікторовича, проживаючого за адресою: смт. Красноріченське, вул. Вишнева буд. 20, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки в оренду, з цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби, яка розташована за адресою смт. Красноріченське в районі вул. Ф. Т. Дачка примірною площею 2,0 га, керуючись п. б, ст.12, п.1-2,ст116, 118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада.

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Надати дозвіл гр. Підгорному Руслану Вікторовичу, проживаючого за адресою: смт. Красноріченське, вул. Вишнева буд. 20, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби , за адресою: смт. Красноріченське в районі вул. Ф. Т. Дачка примірною площею 2,0 га. . з санітарною зоною 50 метрів.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Селищний голова                           В. М. Жувако

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано