Про поновлення договору оренди нежитлового приміщення

Дата: 25.09.2018 13:20

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

05” червня 2018 р.                                                                               № 11/11

смт. Красноріченське

Про поновлення договору оренди

нежитлового приміщення

В зв’язку з поданою заявою від ПрАТ «ВФ Україна» в особі керівника ТЦ Сєвєродонецьк Технічного департамента Сєвєр Чуменко Р.Л. вхідна 185 від 12.04.2018 р. на поновлення договору оренди нежитлового приміщення розміром 15,2 кв. м, та покрівлі будинку розміру 10 кв.м., яке розташоване за адресою с.Бараниківка, кв.Гагаріна, 34 та розміщеним оголошенням в газеті «Кремінщина» № 33-34 (9023-9024) від 28.04.2018 р. «Про намір надання в оренду нерухоме майно - нежитлове приміщення», враховуючи вивчення попиту по результатам розміщеного оголошення, керуючись п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада

Вирішила:

1. Поновити термін дії договору оренди нежилого приміщення розміром 25,2 кв.м., яке розташоване за адресою с.Бараниківка, кВ. Гагаріна, 34 з ПрАТ «ВФ Україна» для розміщення обладнання стільникового зв’язку.

2.Орендну плату за нежитлове приміщення розрахувати після проведення незалежної експертної оцінки, ставку орендної плати примінити 40 відсотків вартості орендованого майна, визначеної шляхом незалежної експертної оцінки з урахуванням індексу інфляції.

3.За несвоєчасну сплату орендної плати сплачується пеня в розмірі 0,5 % від розміру не сплачених орендних платежів за кожний день прострочення, але не більше розміру, встановленого законодавством України.

4.У тримісячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення з Красноріченською селищною радою.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

Селищний голова                           В.М. Жувако