Про передачу в оперативне управління збір твердих побутових відходів по Красноріченській ОТГ КП«Бараниківському сількомунгоспу»

Дата: 25.09.2018 13:26

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

05” червня 2018 р.                                                                                         № 11/6

смт. Красноріченське

Про передачу в оперативне управління

збір твердих побутових відходів

по Красноріченській ОТГ

КП«Бараниківському сількомунгоспу»

Розглянувши звернення директора Головань Є.О. КП «Бараниківський сількомунгосп» про передачу КП «Бараниківський сількомунгосп» про збір твердих побутових відходів по Красноріченській ОТГ, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

В И Р І Ш И Л И:

1. Тимчасово передати в оперативне управління збір та вивіз твердих побутових відходів по Красноріченській ОТГ КП«Бараниківському сількомунгоспу» в особі директора Головань Є.О. до проведення конкурсу. Вивіз твердих побутових відходів здійснювати на ТПВ сел. Красноріченське, що знаходиться на балансі Красноріченської селищної ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, свободи,регламенту, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова                           В. М. Жувако