Про відміну рішення №44/2 від 19.09.2014 року « Про розгляд листа директора МПП « Красноріченський механічний завод».

Дата: 25.09.2018 13:28

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

05” червня 2018 р.                                                                                        №11/4

смт. Красноріченське

Про відміну рішення №44/2

від 19.09.2014 року « Про

розгляд листа директора

МПП « Красноріченський

механічний завод».

Відповідно ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Скасувати рішення сорок четвертої сесії Красноріченської селищної ради шостого скликання від 19.09.2014 року №44/2 «Про розгляд листа директора МПП « Красноріченський механічний завод ».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова                           В. М. Жувако