Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Красноріченської селищної ради на 2019 рік

Дата: 25.09.2018 14:12

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

«09» липня 2018 р.                                                                        №12/2

смт. Красноріченське

Про встановлення ставок податку

на нерухоме майно, відмінне від

земельної ділянки на території

Красноріченської селищної ради

на 2019 рік

Керуючись статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

Установити на території Красноріченської селищної ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємства, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології та бюджету та фінансів.

4. Рішення № 20/5 від ”14 ” липня 2017 р. «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік» Красноріченської селищної ради, рішення № 27/3 від ”14 ” липня 2017 р. «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» Бараниківської сільської ради та рішення № 18/4 від ”14 ” липня 2017 р. « Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Новоолександрівській сільській раді» визнати такими, що втратили чинність .

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового земельних відносин, будівництва.

Селищний голова                           В. М. Жувако