Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту автомобільної площадки в рамках мікропроекту «Розширення сфери надання адміністративних послуг Красноріченського ЦНАП шляхом придбання додаткового обладнання. Енергозберігаю

Дата: 25.09.2018 14:57
Кількість переглядів: 461

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

18 липня 2018 року                                                                                №13/6

смт. Красноріченське

 

Про затвердження проектно-кошторисної

документації по капітальному ремонту автомобільної

площадки в рамках мікропроекту

«Розширення сфери надання адміністративних

послуг Красноріченського ЦНАП шляхом придбання

додаткового обладнання. Енергозберігаючі заходи.

Капітальний ремонт фасаду будівлі та автомобільної площадки»

 

З метою належного утримання майна, що належить до спільної власності територіальної громади смт. Красноріченське керуючись ст.59,ст.25, ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити проектно - кошторисну документацію по капітальному ремонту автомобільної площадки в рамках мікропроекту «Розширення сфери надання адміністративних послуг Красноріченського ЦНАП шляхом придбання додаткового обладнання. Енергозберігаючі заходи. Капітальний ремонт фасаду будівлі та автомобільної площадки» на суму 71641 грн. . (Сімдесят одна тисяча шістсот сорок одна грн.00 коп.)

2.Зобов’язати селищного голову Жувако Віталія Миколайовича підписати проектно - кошторисну документацію по капітальному ремонту автомобільної площадки в рамках мікропроекту «Розширення сфери надання адміністративних послуг Красноріченського ЦНАП шляхом придбання додаткового обладнання. Енергозберігаючі заходи. Капітальний ремонт фасаду будівлі та автомобільної площадки» та заключити договір будівельного підряду з приватним підприємством «Виробнично-комерційна фірма «Зростання».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології та бюджету та фінансів.

 

 

В.о. селищного голови секретар

Красноріченської селищної ради                     Н.М.Гнилицька


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано