Про затвердження проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту приміщення ЦНАП (утеплення фасаду) в рамках мікропроекту «Розширення сфери надання адміністративних послуг Красноріченського ЦНАП шляхом придбання додаткового обладнання. Е

Дата: 25.09.2018 14:58

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

18 липня 2018 року                                                                                № 13/5

смт. Красноріченське

Про затвердження проектно-кошторисної

документації по капітальному ремонту

приміщення ЦНАП (утеплення фасаду) в рамках мікропроекту

«Розширення сфери надання адміністративних

послуг Красноріченського ЦНАП шляхом придбання

додаткового обладнання. Енергозберігаючі заходи.

Капітальний ремонт фасаду будівлі та автомобільної площадки»

З метою належного утримання майна, що належить до спільної власності територіальної громади смт. Красноріченське керуючись ст.59,ст.25, ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проектно - кошторисну документацію по капітальному ремонту

додаткового обладнання. Енергозберігаючі заходи. Капітальний ремонт фасаду будівлі та автомобільної площадки» на суму 17406 грн. . (Сімнадцять тисяч чотириста шість грн.00 коп.)

2.Зобов’язати селищного голову Жувако Віталія Миколайовича підписати проектно - кошторисну документацію по капітальному ремонту приміщення ЦНАП (утеплення фасаду) в рамках мікропроекту «Розширення сфери надання адміністративних послуг Красноріченського ЦНАП шляхом придбання додаткового обладнання. Енергозберігаючі заходи. Капітальний ремонт фасаду будівлі та автомобільної площадки» та заключити договір будівельного підряду з приватним підприємством «Виробнично-комерційна фірма «Зростання».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології та бюджету та фінансів.

В.о. селищного голови секретар

Красноріченської селищної ради                     Н.М.Гнилицька