Про входження до складу засновників КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНИКІВСЬКЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО».

Дата: 25.09.2018 14:58

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

18 липня 2018 року                                                                                № 13/4

смт. Красноріченське

Про входження до складу засновників

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

«БАРАНИКІВСЬКЕ СІЛЬСЬКЕ

КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО».

Керуючись частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною 7 розділу IV Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Згідно рішення сесії від 14.07.2018 р. «Про добровільне об’єднання територіальних громад» увійти до складу засновників КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНИКІВСЬКЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО».

2. Затвердити Статут КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНИКІВСЬКЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО» згідно з додатком.

3. Підтвердити повноваження директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНИКІВСЬКЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО» Головань Євгена Олексійовича.

4. Доручити директору КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНИКІВСЬКЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО» Головань Євгену Олексійовичу подати документи для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНИКІВСЬКЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємства, малого та середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології

В.о. селищного голови секретар

Красноріченської селищної ради                     Н.М.Гнилицька