Про внесення змін до рішення сесії №3/2 від 22.12.2017 р. «Про внесення змін до структури виконавчого апарату селищної ради на 2018 рік»

Дата: 11.10.2018 11:24

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

«09» серпня 2018 року                                                                           №14/46

смт. Красноріченське

Про внесення змін до рішення сесії

№3/2 від 22.12.2017 р.

«Про внесення змін до структури

виконавчого апарату селищної ради

на 2018 рік»

Заслухавши інформацію селищного голови про необхідність повноційного функціонування селищної ради, для вирішення соціально-економічних питань, відповідно до ст. 79 Бюджетного Кодексу України, керуючись п.23. ст.. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити станом на 01 вересня 2018 року структуру загальної чисельності:

По коду ТПКВКМБ / ТКВКБМС 0150 "Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад" чисельністю 31,5 штатних одиниць (додаток №1).

Ввести до структури апарату виконавчого комітету та обслуговуючого персоналу Красноріченської селищної ради:

- 1,0 ставки посади Начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту,

- 2,0 ставки Інспектора.

2. Головному бухгалтеру внести зміни до розрахунку штатного розпису.

3.Затвердити штатний розпис згідно цього рішення (додається).

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

Селищний голова                           В. М. Жувако