Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Хамулі Олександрі Михайлівні та гр. Хамула Олександру Олександровичу (сумісна власність).

Дата: 11.10.2018 14:58
Кількість переглядів: 569

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09 серпня 2018 р.                                                                                                      №14/35

смт Красноріченське

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

гр. Хамулі Олександрі Михайлівні та

гр. Хамула Олександру Олександровичу

(сумісна власність).

 

Розглянувши заяву гр. Хамули Олександри Михайлівни проживаючої за адресою:с. Бараниківка вул. Желєзнодорожна буд. 3/2, та гр. Хамули Олександра Олександровича проживаючого за адресою: с. Бараниківка вул. Желєзнодорожна буд. 3/2, (сумісна власність) про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови за адресою: с. Бараниківка вул. Желєзнодорожна буд. 3/2, керуючись п. б, ст.12, п.1-2,ст116, 118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Надати дозвіл гр. Хамулі Олександрі Михайлівні проживаючої за адресою: с. Бараниківка вул. Желєзнодорожна буд. 3/2, та гр. Хамулі Олександру Олександровичу проживаючого за адресою: с. Бараниківка вул. Желєзнодорожна буд. 3/2, (сумісна власність), на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови за адресою: с. Бараниківка вул. Желєзнодорожна буд. 3/2, примірною площею –0,2400 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель і споруд, площею –0,2400 га.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Селищний голова                                                           В.М. Жувако


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано