Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку для передачі в оренду гр. Кобзарю Євгену Івановичу.

Дата: 11.10.2018 15:04
Кількість переглядів: 577

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09 серпня 2018 р.                                                                                                      №14/24

смт Красноріченське

 

Про погодження надання дозволу на розробку

проекту землеустрою на земельну ділянку

для передачі в оренду

гр. Кобзарю Євгену  Івановичу.

 

Розглянувши заяву гр. Кобзаря Євгена Івановича , проживаючого за адресою:смт. Красноріченське вул. Пархоменка буд. 65, про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку для передачі в оренду терміном на 8 років, яка знаходиться за межами населених пунктів Красноріченської об’єднаної територіальної громади Кремінського району, керуючись п. к. ст.12 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Погодити надання дозволу гр. Кобзарю Євгену Івановичу, проживаючого за адресою, смт. Красноріченське вул. Пархоменка буд. 65, на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку для передачі в оренду яка знаходиться за межами населених пунктів Красноріченської об’єднаної територіальної громади Кремінського району в контурі №588, терміном на 8 років орієнтовною площею 8,0000 га.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Селищний голова                                                           В.М. Жувако


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано