Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Соболю Олексію Сергійовичу та гр. Соболю Миколі Сергійовичу (сумісна власність).

Дата: 11.10.2018 15:05
Кількість переглядів: 629

УКРАЇНА

 КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09 серпня 2018 р.                                                                                                      №14/21

смт Красноріченське

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

гр. Соболю Олексію Сергійовичу та гр.

Соболю Миколі Сергійовичу (сумісна власність).

 

Розглянувши заяву гр. Соболя Олексія Сергійовича проживаючого за адресою: смт. Красноріченське, вул. Центральна – 58/1, та гр. Соболя Миколи Сергійовича проживаючого за адресою: смт. Красноріченське, вул. Центральна – 140, (сумісна власність) про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови за адресою: с. Новоолександрівка вул. Лісова 23, керуючись п. б, ст.12, п.1-2,ст116, 118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Надати дозвіл гр. Соболю Олексію Сергійовичу проживаючого за адресою: смт. Красноріченське, вул. Центральна – 58/1, та гр. Соболю Миколі Сергійовичу проживаючого за адресою: смт. Красноріченське, вул. Центральна – 140, (сумісна власність), на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови за адресою: с. Новоолександрівка вул. Лісова 23, примірною площею –0,5800 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель і споруд, площею –0,2500 га. для ведення особистого селянського господарства, площею-0,3300га.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Селищний голова                                                           В.М. Жувако


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано