Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) ТОВ «КУБ-ГАЗ»

Дата: 11.10.2018 15:06
Кількість переглядів: 759

 

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09 серпня 2018 року                                                                                        №14/20

смт Красноріченське

 

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

ТОВ «КУБ-ГАЗ»

 

Розглянувши заяву ТОВ «КУБ-ГАЗ», який знаходиться за адресою: м. Харків просп. Московський б. 179-Б, про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови для спорудження та експлуатації спостережної свердловини за адресою: в межах населеного пункту с. Бараниківка Кремінського району Луганської області, керуючись п. б, ст.12, п.1-2,ст116, 118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 20, 22 Закону України «Про охорону навколишнього середовища» Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Відмовити в наданні дозволу ТОВ «КУБ-ГАЗ», який знаходиться за адресою:

м. Харків просп. Московський буд. 179-Б, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови для спорудження та експлуатації спостережної свердловини за адресою: в межах населеного пункту с. Бараниківка Кремінського району Луганської області, примірною площею – 0,0800 га., в зв’язку з тим що вибране місце спорудження та експлуатації спостережної свердловини потрапляє в захисну зону колектора очисних споруд с. Бараниківка, пропонуємо обрати інше місце для розміщення спостережної свердловини.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Селищний голова                                                           В.М. Жувако

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано