Конкурс про намір надати в оренду строком на 2 роки 11 місяців частину приміщення будівлі Красноріченської ЗОШ загальною площею 7 кв.м.

Дата: 10.01.2019 15:37

Красноріченська  селищна  рада оголошує конкурс про намір надати в оренду строком на 2  роки  11  місяців   частину  приміщення  будівлі  Красноріченської  ЗОШ  загальною площею 7 кв.м., розташованого за адресою: кв.Верстатобудівників, 5 смт.Красноріченське, яке знаходиться на балансі Красноріченської  селищної  ради.

Протягом  десяти  робочих  днів  з  дня  розміщення  оголошення  бажаючі подають до Красноріченської  селищної ради заяву щодо оренди  майна  за  адресою:  смт.  Красноріченське,  вул.  Центральна, 20.

Телефон для довідок: 9-34-88