Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про Красноріченський селищний бюджет на 2019 рік

Дата: 24.01.2019 08:09
Кількість переглядів: 597

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

«21» грудня 2018 року                                                                         №21/20

 

Про Красноріченський

селищний бюджет на 2019 рік

 

У відповідності до статей 43, 44, 61-64, 66 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 14, 21-24, 63-66, 69, 71-77, 85, 89, 90, 91, 93, 96,101 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити на 2019 рік:

загальний обсяг доходів селищного бюджету на 2019 рік у сумі 35 676,393 тис. грн., у тому числі загального фонду бюджету у сумі 35 379,744 тис. грн., спеціального фонду бюджету в сумі 296,649 тис. грн. згідно з додатком 1 цього рішення; видатки селищного бюджету у сумі 35 676,393 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду у сумі 35 379,744 тис. грн., видатки спеціального фонду у сумі 296,649 тис. грн.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 2 до цього рішення.

 

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету на 2019 рік у сумі 15,000 тис. грн.

 

4. Затвердити на 2019 рік обсяги міжбюджетних трансфертів згідно з додатком 3 цього рішення.

 

5. Затвердити у складі видатків селищного бюджету на 2019 рік кошти на реалізацію регіональних програм у сумі 1 966,328 тис. грн. згідно з додатком 4 до цього рішення.

 

6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду селищного бюджету на 2019 рік за їх економічною структурою :

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на оплату праці;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

трансферти органам місцевим бюджетам.

 

 7. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ (в частині обов’язкових виплат) відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; медикаменти та перев’язувальні матеріали; продукти харчування; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

8. Встановити розмір плати за харчування в дошкільних навчальних закладах на 2019 рік за рахунок загального фонду: сільська місцевість 50 %, за рахунок спеціального фонду: сільська місцевість 50 %.

 

9. Відповідно до п.1 ст.73 Бюджетного кодексу України надати право Красноріченській селищній раді в особі селищного голови отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України :

позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду;

 

10. Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України надати право селищному голові за попереднім погодженням з постійною комісією селищної ради з питань бюджету та фінансів:

у 2019 році у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл видатків за функціональною класифікацією, включаючи резервний фонд бюджету, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до статей 108 Бюджетного кодексу України делегувати селищному голові за попереднім погодженням з постійною комісією селищної ради з питань бюджету та фінансів:

у міжсесійний період селищної ради збільшувати (зменшувати) обсяги доходної та видаткової частини селищного бюджету в разі збільшення (зменшення) обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, обласного бюджету та інших місцевих бюджетів до селищного бюджету з подальшим затвердженням на сесії селищної ради.

 

11. Якщо після прийняття рішення про селищний бюджет повноваження щодо виконання функцій або надання послуг, на яке затверджене бюджетне призначення, передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника коштів селищного бюджету до іншого, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншому головному розпоряднику бюджетних коштів, якому це доручено за процедурою визначеною частиною 6 статті 23 Бюджетного кодексу України.

 

12. Визначити, що на рівні селищного бюджету застосовується програмно-цільовий метод.

 

13. Установити, що пільги по сплаті податків та зборів (обов’язкових платежів) до селищного бюджету у 2019 році селищною радою не надаються.

 

14. Додатки № 1-4 є невід’ємною частиною цього рішення.

 

15. Рішення про селищний бюджет має бути оприлюднене не пізніше ніж через десять днів з дня його прийняття на сайті Красноріченської селищної ради (https://krasnorichenska-gromada.gov.ua).

 

16. Це рішення набирає чинності з дня його опублікування та застосовується з 1 січня 2019 року.

 

17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Селищний голова                           В.М. Жувако

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано