Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Дата: 24.01.2019 10:30

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

21 грудня 2018 року

смт. Красноріченське                                                                    № 21/5

Про внесення змін та затвердження

нової редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ»

КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Відповідно до ст.25, п.30 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», п.11 ч.1 ст.15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», п 7.2. Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ, враховуючи рекомендації постійних комісій селищної ради з питань планування фінансів, бюджету, соціально економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності, та з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати Красноріченський міський будинок культури в КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ».

2.Розширити перелік видів економічної діяльності КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ», внести відповідні зміни до розділу 2. «Мета та основні завдання закладу» Статуту, викласти Статут у новій редакції.

3. Приєднати до КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ», в якості структурних підрозділів без права юридичної особи - заклади культури, які належать до базової мережі Красноріченської селищної територіальної громади.

4. Затвердити Статут КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» в новій редакції (додаток 1).

5. На підставі нової редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» внести зміни до переліку видів економічної діяльності юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме:

68.20 - надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна;

77.29 - прокат інших побутових виробів і предметів особистого вжитку;

79.90 - надання інших послуг бронювання та пов'язана з цим діяльність;

82.30 - організування конгресів і торговельних виставок;

91.01 - функціювання бібліотек і архівів;

91.02 - функціювання музеїв;

93.11 - функціювання спортивних споруд;

93.19 - інша діяльність у сфері спорту;

93.21 - функціювання атракціонів і тематичних парків;

85.52 - освіта у сфері культури.

6. Забезпечити та здійснити заходи по переведенню керівників та працівників селищного, сільських клубів, селищної, сільських бібліотек та музичної школи до КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»;

7. Керівнику закладу Задираці Наталії Петрівні, паспорт ЕН 407976, виданий Кремінським РВ УМВС України в Луганській області 09.04.2005р, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2685310624, підписати та надати відповідні документи суб’єкту державної реєстрації для проведення державної реєстрації нової редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» та змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів

Красноріченський селищний голова                       В.М. Жувако