Про затвердження зразка печатки та штампу комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «ПРОЛІСОК» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області

Дата: 24.01.2019 10:32

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

« 21 » грудня 2018 р.                                                                             № 21/7

смт Красноріченське

Про затвердження зразка печатки та штампу

комунального закладу

«Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

«ПРОЛІСОК» Красноріченської селищної ради

Кремінського району Луганської області

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та постанови Кабінету Міністрів України « «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію» з метою належного функціонування комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

«Пролісок» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області сесія Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити зразок печатки та штампу комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)«Пролісок» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області (Додаток №1).

2. Директору комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

«Пролісок» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області Погорілій М.М. замовити та виготовити печатку і штамп комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Пролісок» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів .

Селищний голова                          В. М. Жувако