Про затвердження програми соціально- економічного розвитку Красноріченської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Дата: 24.01.2019 10:40

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

21 грудня 2018 року

смт. Красноріченське                                                                    № 21/14

Про затвердження програми соціально-

економічного розвитку

Красноріченської селищної ради

об’єднаної територіальної

громади на 2019 рік

Заслухавши інформацію селищного голови Жувако В.М. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Красноріченської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019рік», Кремінського району Луганської області керуючись ст..59, п.п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму соціально- економічного розвитку Красноріченської селищної ради об’єднаної територіальної громади Кремінського району Луганської області на 2019 рік по Красноріченській селищній раді (Додається) .

2. Надати право голові селищної ради протягом бюджетного року здійснювати своїм розпорядженням з подальшим затвердженням на сесіях селищної ради уточнення переліку інвестиційних проектів та заходів щодо забезпечення виконання завдань Програми соціально – економічного розвитку Красноріченської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік з внесенням відповідних змін до рішення селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології.

Красноріченський селищний голова                       В.М. Жувако