Про затвердження штатних розписів ОНЗ «Красноріченский ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ОНЗ «Бараниківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, КЗ «ДНЗ» ясла-садок «Сонечко» , КЗ «ДНЗ» ясла-садок «Пролісок»

Дата: 24.01.2019 10:55

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

21 грудня 2018 року

смт Красноріченське                                                                   № 21/22

Про затвердження штатних розписів

ОНЗ «Красноріченский ЗЗСО І-ІІІ ступенів,

ОНЗ «Бараниківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів,

КЗ «ДНЗ» ясла-садок «Сонечко» ,

КЗ «ДНЗ» ясла-садок «Пролісок»

Відповідно до Закону України «Про Освіту» та Наказу Міністерства освіти і науки України № 1025 від 06.12.2010 р. «Про затвердження типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів»,наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 11 травня 2004 р. № 105, керуючись ст.ст. 25, 26 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити штатний розпис ОНЗ «Красноріченський ЗЗСО» І-ІІІ ступенів на 2019 рік ( додаток 1).
  2. Затвердити штатний розпис Бараниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2019 рік ( додаток 2).
  3. Затвердити штатний розпис КЗ «ДНЗ» ясла-садок «Пролісок» на 2019 рік ( додаток 3).
  4. Затвердити штатний розпис КЗ «ДНЗ» ясла-садок «Сонечко» на 2019 рік ( додаток 4).
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                          В.М.ЖУВАКО