Про упорядкування умов оплати праці першого заступника селищного голови на 2019 рік

Дата: 24.01.2019 11:07

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

21 грудня 2018 року

смт Красноріченське                                                                    № 21/29

Про упорядкування умов оплати праці

першого заступника селищного

голови на 2019 рік

Згідно абзацу 2 пункту 6 частини 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268, статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, частини 1 статті 61, частини 2 статті 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Умови оплати праці першого заступника селищного голови Красноріченського селищної ради визначити згідно з додатками 50, 57 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268.
  2. Здійснювати преміювання першого заступника селищного голови з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року включно в межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці у розмірі 40 відсотків від посадового окладу.
  3. Дозволити виплачувати з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року першому заступнику селищного голови Дроботу Олегу Миколайовичу надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці у розмірі 35 відсотків з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
  4. Надавати першому заступнику селищного голови матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

Селищний голова                           В.М.Жувако