Про надання дозволу селищному голові звернутися до правоохоронних органів

Дата: 24.01.2019 11:28

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

17 вересня 2018 р.                                                                                                                   № 15/1

смт Красноріченське

Про надання дозволу

селищному голові звернутися

до правоохоронних органів

З метою належного утримання майна, що належить до спільної власності територіальної громади смт. Красноріченське керуючись ст.59,ст.25, ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл селищному голові Жувако Віталію Миколайовичу звернутись до адвоката Чернобай Сергія Сергійовича для допомоги в підготовці документів про звернення до правоохоронних органів по факту шахрайських дій фірми ТОВ «Агрокарсіті» в особі директора Смирнової А.Б стосовно трактора МТЗ 422 та надалі заключати договори на надання юридичних послуг Красноріченській селищній раді.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів та законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова                           В. М. Жувак