Про затвердження тендерної документації на закупівлю товару (Рециклер асфальтобетону РА-800)

Дата: 31.01.2019 15:23

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

01 жовтня 2018 року                                                                     № 16/3

смт. Красноріченське

Про затвердження тендерної

документації на закупівлю товару

(Рециклер асфальтобетону РА-800)

З метою належного утримання майна, що належить до спільної власності територіальної громади смт. Красноріченське керуючись ст.59,ст.25, ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології та бюджету та фінансів.

Селищний голова                           В.М.Жувако