Про прийняття на баланс Красноріченської селищної ради новоствореної вартості мікропроекту. (світильники світлодіодні зі світлодіодами з сонячно монокристалічним фотомодулем на металевій опорі.)

Дата: 31.01.2019 15:36

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

01 жовтня 2018 року                                                                              № 16/7

смт. Красноріченське

Про прийняття на баланс Красноріченської селищної ради

новоствореної вартості мікропроекту.

(світильники світлодіодні зі

світлодіодами з сонячно монокристалічним

фотомодулем на металевій опорі.)

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою вирішення питання подальшого використання майна, на підставі ст. 2. З Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», від імені та в інтересах територіальної громади Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА :

1.Визнати балансоутримувачем світильників світлодіодних зі світлодіодами з сонячно монокристалічними фотомодулями на металевій опорі Красноріченська селищна раду Кремінського району Луганської області.

Прийняти на баланс Красноріченськоі селищноі ради не обліковані Світильники світлодіодні зі світлодіодами з сонячно монокристалічним фотомодулем на металевій опорі в кількості 19 шт.. Встановити балансову вартість згідно вартості матеріалів на рівні видатків на його облаштування в розмірі 518822грн.. (п’ятсот вісімнадцять тисяч вісімсот двадцять дві гривен 00 копійок).

2. Забезпечити подальше належне їх утримання .

3.Контроль заданим рішенням покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів .

Селищний голова                           В.М.Жувако