Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку для передачі в приватну власність гр. Задираці Віталію Дмитровичу.

Дата: 31.01.2019 15:40
Кількість переглядів: 678

 

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

01.10.2018 р.                                                                                 №16/13

смт Красноріченське

 

Про погодження надання дозволу на

розробку проекту землеустрою на земельну

ділянку для передачі в приватну власність

гр. Задираці Віталію Дмитровичу.

 

Розглянувши заяву гр. Задираки Віталія Дмитровича, проживаючого за адресою: смт Красноріченське вул. Гусарова -14, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку комунальної власності територіальної громади із земель загального користування для передачі в приватну власність, з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства , за адресою: смт Красноріченське вул. Дачна , Красноріченської об’єднаної територіальної громади Кремінського району, керуючись п. к. ст.12 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Погодити надання дозволу гр. Задираці Віталію Дмитровичу, проживаючого за адресою: смт Красноріченське вул. Гусарова -14, на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку комунальної власності територіальної громади із земель загального користування для передачі в приватну власність, з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту Красноріченської об’єднаної територіальної громади Кремінського району, за адресою: смт Красноріченське вул. Дачна орієнтовною площею 2,0000 га.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Селищний голова                           В.М. Жувако


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано