Про внесення змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату та штатного розпису Красноріченської селищної ради на 2018 рік

Дата: 31.01.2019 15:57

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

«05» листопада 2018 р.                                                                         № 18/2

смт. Красноріченське

Про внесення змін до структури, загальної

чисельності виконавчих органів апарату

та штатного розпису Красноріченської

селищної ради на 2018 рік

Заслухавши інформацію селищного голови про необхідність упорядкування структури виконавчого апарату Красноріченської селищної ради, забезпечення ефективної роботи працівників селищної ради, для вирішення соціально-економічних питань, відповідно до ст. 79 Бюджетного Кодексу України, керуючись п.23. ст.. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. 1.Внести зміни та доповнення до рішення селищної ради від 22.12.2017 р. №3/2, зі змінами внесеними рішенням №11/1 від 05.06.2018 р., №14/46 від 09.08.2018 р., зі змінами внесеними рішенням №15/16 від 17.09.2018 р. виклавши пункт 1 у новій редакції:

« - Затвердити структуру апарату Красноріченської селищної ради її виконавчих органів та обслуговуючого персоналу на 2018 рік (Додаток №1) та ввести її в дію з 01.11.2018 р.

- Затвердити загальну чисельність апарату Красноріченської селищної ради її виконавчих органів та обслуговуючого персоналу в кількості 37,0 штатних одиниць.

- Затвердити штатний розпис апарату Красноріченської селищної ради її виконавчих органів та обслуговуючого персоналу станом на 01.11.2018 року (Додаток №2), відповідно до цього рішення».

1. Головному бухгалтеру внести зміни до розрахунку штатного розпису.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                          В.М.ЖУВАКО