Про затвердження та реєстрацію Статуту комунального закладу «Бараниківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області

Дата: 31.01.2019 16:02

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

« 05 » листопада 2018 р.                                                              № 18/4

смт. Красноріченське

Про затвердження та реєстрацію

Статуту комунального закладу

«Бараниківський заклад

загальної середньої освіти І-ІІІступенів»

Красноріченської селищної ради

Кремінського району Луганської області

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Статут комунального закладу «Бараниківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області (додається).

1. Зареєструвати Статут комунального закладу «Бараниківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області директору школи Шуліці Людмилі Миколаївні.

1. Довести дане рішення до відома громади.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Красноріченський селищний голова                         В.М. Жувако