Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Губар Наталії Володимирівні.

Дата: 31.01.2019 16:06
Кількість переглядів: 656

 

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

« 05 » листопада 2018 р.                                                              №18/11

сел. Красноріченське

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для будівництва і обслуговування жилого

будинку, господарських будівель і споруд

гр. Губар Наталії Володимирівні.

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою,щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надається гр. Губар Наталії Володимирівні, проживаючої за адресою: смт. Красноріченське вул. Набережна буд.68, із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, загальною площею – 0,0707 га., із цільовим призначенням: земельна ділянка для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, площею – 0,0707 га., за адресою: смт Красноріченське вул. Набережна буд.68, керуючись п. б.,ст.12,ст.116,118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада.

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надається із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, гр. . Губар Наталії Володимирівні,проживаючої за адресою: смт. Красноріченське вул. Набережна буд.68, загальною площею–0,1245га., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, площею – 0,1245га., за адресою: смт. Красноріченське вул. Набережна буд.68,.
  2. Передати безкоштовно у приватну власність гр. . Губар Наталії Володимирівні,проживаючої за адресою: смт. Красноріченське вул. Набережна буд.68, земельну ділянку, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, площею – 0,1245га., (кадастровий номер 4421655400:30:001:0893), за адресою: смт. Красноріченське вул. Набережна буд.68.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва

 

 

Селищний голова                                                           В.М. Жувако


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано