З днем тридцятиріччя виводу військ з Афганістану та вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2019 14:25

Шановні   учасники  бойових  дій,  воїни – інтернаціоналісти

родини  загиблих   воїнів!

Щиро вітаю вас з 30-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану і днем вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав!

Ви  завжди були і є для всіх прикладом мужності і відваги, зразком людей,для яких «ОБОВ’ЯЗОК» - це не просто слово, а норма повендінки,суть життя. Ви, Воїни – Афганці,- народ стійкий, мудрий і добросовісний. Ви допомагаєте один одному і сім’ям загиблих. Сьогодні, коли в Україні  дуже складна ситуація,  вашого досвіду  і вашої  мудрості потребує наша країна.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх,хто загинув під час виконання свого військового обов’язку  за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

Усім,хто пройшов через горнило жорстокої війни,бажаю міцного здоров’я,оптимізму,родинного щастя  злагоди  та  благополуччя!

Нехай завжди над нами буде мирне небо!

Селищний голова     В. Жувако