Про придбання житла - однокімнатної квартири для особи з числа дітей-сиріт Вашкович Ніні Сергіївні, 29.04.1999 р.н.

Дата: 21.02.2019 10:20

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

« 19 » листопада 2018 р.                                                              № 19/4

смт. Красноріченське

Про придбання житла - однокімнатної

квартири для особи з числа дітей-сиріт

Вашкович Ніні Сергіївні, 29.04.1999 р.н.

На виконання розпорядження голови Кремінської районної державної адміністрації від 03.07.2018 р. № 786 щодо надання субвенції з Кремінського районного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 198975,00 грн. затверджених Постановою кабінету Міністрів України № 877 від 15 листопада 2017 року, для придбання однокімнатної квартири за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби , буд. 16, кв. 34, для Вашкович Ніни Сергіївни, 29.04.1999 р.н., керуючись ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Придбати однокімнатну квартиру за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби, буд. 16, кв. 34, для Вашкович Ніни Сергіївни, 29.04.1999 р.н., згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877, для дітей-сиріт, осіб з їх числа. Накласти заборону на продаж квартири на термін 10 років згідно Порядку та умов п. 13².
  2. Внести зміни до місцевого бюджету в частині збільшення доходної частини та видаткової частини у сумі 198975,00 грн. за рахунок коштів державної субвенції для придбання житла для дітей сиріт у відповідності до Порядку та умов надання у 2018 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 877 від 15 листопада 2017 року.
  3. Головному бухгалтеру селищної ради Колодочкі В.І. підготовити необхідну документацію для відкриття спец рахунку для зарахування державної субвенції.
  4.  Доручити селищному голові Жувако В.М. укласти нотаріальний договір куплі-продажу у сумі 198975,00(сто дев’яносто вісім тисяч дев’ятсот сімдесят п’ять )грн. для придбання житла для дітей сиріт, у відповідності до Порядку та умов надання у 2018 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 877 від 15 листопада 2017 рок, за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби , буд. 16, кв. 34.
  5. Головному бухгалтеру селищної ради Колодочкі В.І. перерахувати кошти продавцю житла за продаж житлової квартири, яка знаходиться за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби , буд. 16, кв. 34,згідно нотаріального договору куплі-продажу у сумі 198975,00 грн (сто дев’яносто вісім тисяч дев’ятсот сімдесят п’ять )грн. на банківський рахунок.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань бюджету та фінансів .

Селищний голова В.М. Жувако