Про поновлення договору оренди нежитлового приміщення

Дата: 21.02.2019 10:21

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

« 19 » листопада 2018 р.                                                              № 19/4

смт. Красноріченське

Про поновлення договору оренди

нежитлового приміщення

В зв’язку з поданою заявою від фізичної особи підприємця Савченко Л.А. на поновлення договору оренди нежитлового приміщення розміром 36,59 кв. м, яке розташоване за адресою с.Бараниківка, кв.Гагаріна, 3 та розміщеним оголошенням в газеті «Кремінщина» «Про намір надання в оренду нерухоме майно - нежитлове приміщення», враховуючи вивчення попиту по результатам розміщеного оголошення, керуючись п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада

Вирішила:

1. Поновити термін дії договору оренди нежилого приміщення розміром 36,59 кв.м., яке розташоване за адресою с.Бараниківка, кВ. Гагаріна, 3 з ФОП Савченко Л.А. для розміщення магазину роздрібної торгівлі в неспеціалізовних магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

1. Затвердити Звіт про оцінку вартості нежитлового приміщення (офіс №4) площею 36,59 м.кв. станом на 31.07.2018 р. в сумі 37056,00 грн. (тридцять сім тисяч п’ятдесят шість грн. 00 коп.).
  2. Орендна плата за перший місяць складає 576,03 грн. (П’ятсот сімдесят шість грн. 03 коп.)
  3. Ставку орендної плати примінити 18 відсотків вартості орендованого майна, визначеної шляхом незалежної експертної оцінки з урахуванням індексу інфляції.
  4. Відшодування земельного податку в сумі 2,78 (Дві грн. 78 коп.).
  5. За несвоєчасну сплату орендної плати сплачується пеня в розмірі 0,5 % від розміру не сплачених орендних платежів за кожний день прострочення, але не більше розміру, встановленого законодавством України.
  6. У місячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення з Красноріченською селищною радою.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

Селищний голова                           В.М. Жувако