Про надання в оренду Приміщення котельні Красноріченської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 21.02.2019 10:22

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

« 19 » листопада 2018 р.                                                              № 19/7

смт. Красноріченське

Про надання в оренду

Приміщення котельні Красноріченської ЗОШ І-ІІІ ст.

В зв’язку з поданою заявою від ПП «Рубіжанський залізобетон» про надання приміщення котельні Красноріченської ЗОШ І-ІІІ ст. , площею 281,3 квадратний метр та розміщеним оголошенням в газеті «Кремінщина» «Про намір надання в оренду нерухоме майно - нежитлове приміщення», враховуючи вивчення попиту по результатам розміщеного оголошення, керуючись п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Красноріченська селищна рада

Вирішила:

1. Надати в оренду приміщення котельні Красноріченської ЗОШ І-ІІІ ст. 281,3 кв.м., яке розташоване за адресою смт.Красноріченське, кв. Верстатобудівників, 5 ПП «Рубіжанський залізобетон» для переобладнання під альтернативні види палива.

2. Орендну плату за нежитлове приміщення розрахувати після проведення незалежної експертної оцінки, ставку орендної плати примінити 15 відсотків вартості орендованого майна, визначеної шляхом незалежної експертної оцінки з урахуванням індексу інфляції.

3. За несвоєчасну сплату орендної плати сплачується пеня в розмірі 0,5 % від розміру не сплачених орендних платежів за кожний день прострочення, але не більше розміру, встановленого законодавством України.

4. У місячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення з Красноріченською селищною радою.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

Селищний голова                           В.М. Жувако