Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Іванову Павлу Миколайовичу.

Дата: 21.02.2019 10:28
Кількість переглядів: 773

 

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

         19 листопада 2018 року                                                                                  №19/13

смт Красноріченське

 

         Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для будівництва і обслуговування жилого

будинку, господарських будівель і споруд

гр. Іванову Павлу Миколайовичу.

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою,щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надається гр. Іванову Павлу Миколайовичу, проживаючого за адресою: смт. Красноріченське вул. Ф.Т.Дачка - 91, із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, загальною площею – 0,1500 га., із цільовим призначенням: земельна ділянка для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, площею – 0,1500 га., за адресою: смт Красноріченське вул. Підгорна - 62, керуючись п. б.,ст.12,ст.116,118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада.

        

В И Р І Ш И Л А :

 

 1.Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надається із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, гр. Іванову Павлу Миколайовичу,проживаючого за адресою: смт. Красноріченське вул. Ф.Т.Дачка - 91, загальною площею–0,1500га., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, площею – 0,1500га., за адресою: смт. Красноріченське вул. Підгорна 62.

 2.Передати безкоштовно у приватну власність гр. Іванову Павлу Миколайовичу,проживаючого за адресою: смт. Красноріченське вул. Ф.Т.Дачка - 91, земельну ділянку, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, площею – 0,1500га., (кадастровий номер 4421655400:26:001:0027), за адресою: смт. Красноріченське вул. Підгорна 62.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Селищний голова                                                           В.М. Жувако


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано