Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться в спільній власності сіл, селищ Красноріченської селищної ради . Про затвердження Типового договору оренди майна спільної власності територіальних г

Дата: 15.03.2019 10:10
Кількість переглядів: 875

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Керуючись ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Красноріченська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення селищної ради  «Про  затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться в спільній власності сіл, селищ  Красноріченської  селищної  ради . Про затвердження Типового договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Красноріченської  селищної  ради.»

та аналізу його регуляторного впливу на розвиток Красноріченської селищної територіальної громади на офіційному веб-сайті Красноріченської селищної ради в мережі Інтернет –https://krasnorichenska-gromada.gov.ua/ в розділі  Регуляторна  політика – Проекти регуляторних  актів та АРВ до них,  на  дошці та  стенді  оголошень  територіальної громади.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 30 (тридцяти) днів (до 13 квітня) з дати опублікування проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою: 92913, вул.Центральна 20, смт Красноріченське, т. 06454-9-30-34.

e-mail: kr-sovet@ukr.net

 

                                                                                                                                 15  березня  2019 року

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано