Про організаційне засідання методичного кабінету

Дата: 21.03.2019 14:45

Шановні колеги!

25 березня 2019 року  у КЗ «Красноріченський  ЗЗСО  I-III ступенів»  у каб. №37 о  8.00 год,  відбудеться методичне плато на тему:  «Створення умов для підвищення рівня професійної компетентності педагогів з метою забезпечення якості освіти в навчальних закладах об’єднаної територіальної громади”. Запрошуються  ЗДНВР навчальних закладів, керівники МО, педагоги - організатори, методисти  ЗДО, вчителі, які атестуються.

Порядок роботи

08.00 – реєстрація

Доповіді

1. Представлення методичного кабінету Красноріченського відділу освіти Красноріченської територіальної громади

Федоркова Л.В., завідуюча методичним       кабінетом

1. Стан роботи закладів освіти з національно-патріотичного виховання учнівської молоді

Анголенко З.І., ЗДНВР     Красноріченського ЗЗСО IIII ступенів,

Петрова С.В., ЗДНВР

Бараниківської ЗЗСО I-III ступенів

1. Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку

Представники ЗДО «Сонечко», «Пролісок»

1. Про особливості  проведення ДПА  (4,9,11 класів)

Федоркова Л.В., завідуюча методичним    кабінетом

1. Творчий звіт учителів Красноріченського ЗЗСО I-III ступенів та Бараниківського ЗЗСО I-III ступенів,  які атестуються у 2018 - 2019 н.р.(За згодою)

(Регламент до 7 хв.)

Завідуюча методичним кабінетом             Федоркова Л.В.