Зустріч ветеринарної служби з бджолярами

Дата: 22.03.2019 14:03

21.03.2019 р. на території Красноріченської ОТГ в приміщенні селищної ради спеціалістом Красноріченської дільниці державної ветеринарної медицини було проведено роз’яснювальну роботу серед бджолярів громади в якій обговорили питання по дослідженню бджіл на інфекційні захворювання, клінічний огляд пасік та тарифи за даний вид послуг. Також обговорювалось питання з якими зіткнулись бджолярі у минулому році – це отруєння бджіл пестицидами. Після чого бджолярі написали заяви та зареєстрували свої пасіки в органах місцевого самоврядування. Це дасть можливість для своєчасного сповіщення їх про проведення обробки с/г культур пестицидами фермерськими підприємствами.