Про обласний форум

Дата: 27.03.2019 11:18

26 березня у місті Сєвєродонецьку відбувся обласний форум «Сучасні заклади освіти – 2019».

У роботі форуму взяли участь науковці, викладачі та методисти кафедр інституту, завідувачі методичних  кабінетів (центрів), спеціалісти відділів освіти об’єднаних територіальних громад, керівники й педагоги закладів освіти області, учасники  Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019».

Серед учасників були і освітяни Красноріченської ОТГ. Це методисти: Федоркова Л.В., Жувако Л.В., Кузнєцова А.В.; вчителі Бараниківського ЗЗСО     І – ІІІ ступенів: Шишлак Г.В., Наталуха Н.О.; вихователь ЗДО «Пролісок»    Лугова О.М. та вихователь ЗДО «Сонечко»  Коломайко О.А.

Провідна думка форуму  - сучасне суспільство вимагає від керівників закладів освіти, педагогів творчості,уміння бачити перспективи, планувати роботу на засадах ефективного менеджменту, вибудовувати відносини з учасниками освітнього процесу на демократичних принципах.