Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Красноріченською селищною радою на 2019 рік

Дата: 02.04.2019 10:46

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

14 лютого 2019 року                                                                    №25/3

смт Красноріченське

Про внесення змін до Плану діяльності з

підготовки проектів регуляторних актів

Красноріченською селищною радою на 2019 рік

Відповідно до ст. 7, ст. 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року, з метою забезпечення прозорості у сфері господарської діяльності в частині планування, підготовки проектів регуляторних актів, керуючись п. п. 25,44 ст.26 , п.1 ст.59 ,п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада ,

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Красноріченської селищної ради на 2019 рік, та викласти Додаток 1 до рішення Красноріченської селищної ради № 19/3 від 19 листопада 2018 року у редакції, що додається у додатку 1 до цього рішення.

2. Виконавчому комітету Красноріченської селищної ради забезпечити оприлюднення даного рішення, шляхом друкування в засобах масової інформації та на офіційній сторінці Красноріченської селищної ради в мережі Інтернет, протягом десяти днів після його затвердження.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємства, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології та постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                          Н.ГНИЛИЦЬКА