Про надання в оренду частини приміщення будівлі Красноріченської ЗОШ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ

14 лютого 2019 р

смт Красноріченське                                                                     №25/4

Про надання в оренду

частини приміщення будівлі

Красноріченської ЗОШ

В зв’язку з поданою заявою вхідна № 39 від 10.01.2019 р. фізичної особи підприємця Якуніна М.О. про надання частини приміщення будівлі Красноріченської ЗОШ , площею 7 квадратний метр та розміщеним оголошенням «Про намір надання в оренду нерухоме майно - нежитлове приміщення»,на підставі вивченого попиту на оренду вищезазначеного приміщення , керуючись п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада

Вирішила:

1. Надати в оренду частину приміщення будівлі Красноріченської ЗОШ 7 кв.м., яке розташоване за адресою смт Красноріченське, кв. Верстатобудівників, 5 ФОП Якуніна М.О. для продажу продукції харчування з метою забезпечення якісного харчування школярів.

2. Орендну плату за нежитлове приміщення розрахувати після проведення незалежної експертної оцінки, ставку орендної плати примінити 6 відсотків вартості орендованого майна, визначеної шляхом незалежної експертної оцінки з урахуванням індексу інфляції.

3.За несвоєчасну сплату орендної плати сплачується пеня в розмірі 0,5 % від розміру не сплачених орендних платежів за кожний день прострочення, але не більше розміру, встановленого законодавством України.

4.У місячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення з Красноріченською селищною радою.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

питань бюджету та фінансів.

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                          Н.ГНИЛИЦЬКА