Про затвердження положень структурних підрозділів без права юридичної особи – закладів культури, які належать до базової мережі ОТГ КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області

Дата: 02.04.2019 10:49

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ

14 лютого 2019 року

смт Красноріченське                                                                     №25/6

Про затвердження положень структурних

підрозділів без права юридичної особи –

закладів культури, які належать

до базової мережі ОТГ КЗ «Красноріченський

Народний Дім» Красноріченської селищної ради

Кремінського району Луганської області

Відповідно до Закону України «Про культуру» та Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу» , керуючись п.32 статті 26, п.4 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вдосконалення управління галуззю культури, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я освіти, культури і спорту , Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити:

1.1. Положення про Красноріченську дорослу бібліотеку філію №3 - структурний підрозділ КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради в новій редакції (Додаток 1).

1.2. Положення про Красноріченську дитячу бібліотеку філію №4 - структурний підрозділ КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради в новій редакції (Додаток 2).

1.3. Положення про Красноріченську бібліотеку філію №6 - структурний підрозділ КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради в новій редакції (Додаток 3).

1.4. Положення про Залиманську бібліотеку філію №14 - структурний підрозділ КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради в новій редакції (Додаток 4).

1.5 Положення про Бараниківську бібліотеку філію №5 - структурний підрозділ КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради в новій редакції (Додаток 5).

1.6 Положення про Новоолександрівську бібліотеку філію №21 - структурний підрозділ КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради в новій редакції (Додаток 6).

1.7 Положення про Бараниківський сільський клуб - структурний підрозділ КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради в новій редакції (Додаток 7).

1.8 Положення про Новоолександрівський сільський клуб - структурний підрозділ КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради в новій редакції (Додаток 8).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури і спорту.

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                          Н.ГНИЛИЦЬКА