Про заключення договору з ТОВ «Східекобуд» на виконання робіт з поточного ремонту теплотраси для КЗ «Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»

Дата: 02.04.2019 10:51

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ

14 лютого 2019 р.                                                                         №25/8

смт Красноріченське

Про заключення договору

з ТОВ «Східекобуд»

на виконання робіт з поточного

ремонту теплотраси для КЗ

«Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ

ступенів»

З метою належного утримання майна, що належить до спільної власності територіальної громади смт Красноріченське ,керуючись ст.25, п.31 ст.26 , п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Зобов’язати в.о. селищного голови секретаря Гнилицьку Наталію Миколаївну заключити договір з ТОВ «Східекобуд» на виконання робіт з поточного ремонту теплотраси для КЗ «Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології та постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                          Н.ГНИЛИЦЬКА