Про передачу громадській організації в оперативне управління приміщення Ресурсного центру Красноріченської громади на базі Красноріченського міського будинку культури

Дата: 02.04.2019 10:52

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ

14 лютого 2019 року

смт. Красноріченське                                                                   № 25/10

Про передачу громадській організації

в оперативне управління

приміщення Ресурсного центру

Красноріченської громади на базі

Красноріченського міського будинку культури

Розглянувши заяву голови громадської організації «Красноріченська ініціатива» про надання в оперативне управління на п’ять років приміщення Ресурсного центру для подальшого його ремонту, облаштування та проведення різноманітних заходів, керуючись ст. 59, п. ст.60, п.31 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А

1. Доручити в. о. селищного голови секретарю укласти Договір з головою громадської організації «Красноріченська ініціатива»

2. Передати в оперативне управління з 14 лютого 2019 року по 13 лютого 2022 року голові громадської організації «Красноріченська ініціатива»

Оридорозі Галині Андріївні приміщення Ресурсного центру Красноріченської громади, площею 64, 9 кв. м на базі Красноріченського будинку культури, розташоване в сел. Красноріченське вул. Центральна, 18 та перебуває в комунальній власності Красноріченської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з бюджету та фінансів і постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку, підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології.

В. о. селищного голови секретар ради                     Н. Гнилицька