Про надання дозволу на списання комунального майна з балансу комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарство»

Дата: 02.04.2019 14:30

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

25 березня 2019 року                                                          № 26/11

смт Красноріченське

Про надання дозволу на списання

комунального майна з балансу

комунального підприємства «Бараниківське

сільське комунальне господарство»

Керуючись ст. 26, п. 5 ст. 60, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи клопотання директора КП «Бараниківський сількомунгосп» Головань Є.О.., щодо списання непридатного комунального майна, Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Бараниківське сільське комунальне господарство» на списання та демонтаж майна, що є комунальною власністю територіальної громади смт.Красноріченське і перебуває на балансі комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарство» (Додаток №1).

2. Комісії, створеній комунальним підприємством «Бараниківське сільське комунальне господарство», провести списання майна згідно Додатку № 1 відповідно до діючого законодавства.

3. Кошти, що надійшли в результаті списання майна, залишаються у розпорядженні комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарство» та витрачаються на покриття витрат, пов’язаних зі списанням, на ремонт, демонтаж чи придбання нових основних (фондів) засобів та малоцінного інвентарю, погашення заборгованості по заробітній платі з нарахуваннями та електропостачання.

4. Зобов’язати директора комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарство» у місячний термін після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування подати до селищної ради звіт про списання майна.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету та фінансів.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                          В.ЖУВАКО