Про проведення конкурсу з визначення основного виконавця надання житлово-комунальних послуг населенню на території Красноріченської селищної ради

Дата: 02.04.2019 15:21

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

14. 01. 2019 року                                                                                             № 2

смт Красноріченське

Про проведення конкурсу з визначення

основного виконавця надання житлово-комунальних

послуг населенню на території Красноріченської

селищної ради

На підставі рішення сесії Красноріченської селищної ради від 12.12.2013р.№38/1 «Положення про проведення конкурсу з визначення основного виконавця надання житлово-комунальних послуг населенню на території Красноріченської селищної ради»,керуючись Законом України «Про відходи»,Законом України «Про житлово-комунальні послуги»,Закону України «Про благоустрій населених пунктів , Порядком проведення конкурсу з визначенням виконавця надання послуг житлово-комунальних послуг населенню на території Красноріченської селищної ради,ст.ст.30,40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконком Красноріченської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Оголосити проведення конкурсу з визначення основного виконавця надання житлово-комунальних послуг населенню на території Красноріченської селищної ради.

3.Створити конкурсну комісію з визначення основного виконавця надання послуг житлово-комунальних послуг населенню на території Красноріченської селищної ради у наступному складі:

Голова комісії – Дробот Олег Миколайович, перший заступник селищного голови.

Секретар комісії – Савченко Надія Володимирівна,спеціаліст ІІ категорії селищної ради.

Члени комісії: Несмашна Тетяна Іванівна, в. о. старости село Бараниківка;

Каламбет Алла Григорівна, в. о. старости село Новоолександрівка;

Сушняк Зіновій Нестерович ,член виконавчого комітету;

Бірюченська Тетяна Михайлівна,член виконавчого комітету;

Пурик Ольга Антонівна,депутат Красноріченської селищної ради.

4.Затвердити конкурсну документацію з визначення основного виконавця надання житлово-комунальних послуг населенню на території Красноріченської селищної ради.(додаток 2,3)

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря селищної ради Гнилицьку Н.М.

В.О. селищного голови

секретар селищної ради                                    Н.ГНИЛИЦЬКА