Про затвердження плану заходів з підготовки і проведення Року учасників бойових дій на території інших держав і 30- ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Дата: 02.04.2019 15:22

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ,ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

14 січня 2019 року                                                                                 № 3

смт Красноріченське

Про затвердження плану заходів

з підготовки і проведення Року

учасників бойових дій на території

інших держав і 30- ї річниці виведення

військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

З метою відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на виконання Указу Президента України ,керуючись п.п.3 п. б) ч.1 ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , виконком Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести святкові заходи,присвячені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого 2019 року в селищі Красноріченське.

2. Затвердити заходи, присвячені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав (додаток1).

3. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки і проведення Року учасників бойових дій на території інших держав і 30- ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. (додаток 2).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Гнилицьку Н.М.

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                                    Н.ГНИЛИЦЬКА