Про запобігання загибелі людей на водних об’єктах селищної ради у зимовий період 2019 року.

Дата: 02.04.2019 15:23

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

14.01.2019р.                                                                                  № 4

смт Красноріченське

Про запобігання загибелі

людей на водних об’єктах селищної

ради у зимовий період 2019 року.

З метою попередження виникнення нещасних випадків та загибелі людей в наслідок порушення правил поведінки на воді, рибна ловля в заборонених місцях , керуючись п.7 ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити план заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах громади у зимовий період 2019 року згідно з додатком 1.

2. Заборонити масовий відпочинок людей на водних об’єктах громади у зимовий період 2019 року так, як місця масового відпочинку не відповідають нормам безпеки для життя і здоров’я населення .

3. Визначити перелік водних об’єктів, що становлять небезпеку для життя і здоров’я населення громади, при використанні їх як місця масового відпочинку людей на водних об’єктах у зимовий період 2019 року згідно з додатком 2.

4.Контроль за виконанням прийнятого рішення покласти на секретаря селищної ради Гнилицьку Н.М..

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                          Н.ГНИЛИЦЬКА